BLOG ŻUŻEL PLUS - łączymy pasję z reklamą

 

Dlaczego żużel?

Nasz najważniejszy produkt i najstarsze dziecko czyli Żużel Plus! Jako blog i Fan Page rozwija się bardzo dobrze i każdego dnia zdobywa coraz więcej fanów. W tej chwili jest to najlepszy oraz najpopularniejszy blog żużlowy w Polsce. Z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej czytelników. Aktualnie możemy liczyć na 22 000 wejść w miesiącu, z kolei nasz Fan Page obserwuje ponad 60 000 fanów.

Specjalizujemy się w pisaniu artykułów zarówno o czarnym sporcie jak i reklamowych dla naszych klientów. Swoją wiedzą i doświadczeniem podbijamy serca kibiców speedwaya. Bardzo często podajemy jako pierwsi ważne informacje! Wyprzedzamy na tym polu największe serwisy sportowe w Polsce. 

Blog żużlowy to doskonałe miejsce na zaprezentowanie swojej firmy, produktu lub marki. My gromadzimy wiele osób w jednym miescu. Poprzez pasję do żużla, potrafimy zainteresować ofertami firm współpracującymi z nami, ich nowych klientów. Spróbuj i Ty! Dołącz do nas i pozwól nam wypromować Twoją firmę!

 

Blog Żużel Plus

 

Postaw na żużel!

Fan Page Żużel Plus to wybijająca się marka wśród stron o podobnej tematyce. Naszym czytelnikom oddajemy sprawdzone informacje. Prezentujemy zapowiedzi, statystyki, typy, foto-relacje, wywiady, newsy oraz konkursy z nagrodami. Fani lubią Żużel Plus ponieważ dodajemy ważne rzeczy, nie zaśmiecamy tablicy błachostkami. Dlatego każda informacja jest czytana z zainteresowaniem, co stawia nas na wysokim miejscu w możliwościach reklamowych.

 

Fan Page Żużel Plus

Zaufali nam:Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!Catch error: [20.10.2021 00:29:58] Info | msg: Trying to access array offset on value of type null | file: /home/gregsoftpl/ftp/sportpag.pl/public_html/class/ErrorHandler.class.php | ln: 116