SPORTPAG wspiera sportowców!

 

Jako pasjonaci sportu w pewien sposób chcemy także dać coś od siebie. Wspieramy i pomagamy młodym sportowcom. Aktualnie współpracujemy z żużlowcami Mikołajem Curyło oraz Vladimirem Borodulinem! Organizujemy akcje promocyjne i prowadzimy również ich Fan Pages na Facebooku.

 

Mikołaj Curyło

Mikołaj Curyło - żużlowiec Polonii Bydgoszcz

 

Vladimir Borodulin

Vladimir Borodulin - żużlowiec PSŻ Poznań

Poszukujemy osób i firm, które są wstanie pomóc finansowo w karierze tym zawodnikom. W zamian proponujemy miejsca reklamowe na motorach, kewlarach, kaskach oraz busach. Na zawody żużlowe przychodzi wiele tysięcy fanów, zdjęcia zawodników są rozpowszechniane w mediach. Jest to doskonała możliwość promocji firmy poprzez sport! 

W sprawie szczegółów współpracy prosimy o wiadomość na: kontakt@sportpag.pl

Zaufali nam:Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!Catch error: [20.09.2021 22:17:06] Info | msg: Trying to access array offset on value of type null | file: /home/gregsoftpl/ftp/sportpag.pl/public_html/class/ErrorHandler.class.php | ln: 116