Reklama w Social Mediach!
Sportpag w Social Media! grafika

Sportpag w Social Media!

23/08/2022

Można opisywać nasze doświadczenia i osiągnięcia, które mamy od 2015 roku, ale skupmy się na konkretach. Social Media po co to komu? Bóg stworzył Świat, a potem Zuckerberg Facebooka 🙂 Tak naprawdę to jesteśmy po to, aby wykorzystywać wszystkie dane mam możliwości, by więcej wiedzieć, móc i przede wszystkim działać!

Historia FB pochodzi od 2004 r kiedy to The Facebook ujrzało światło dzienne. Strona, a raczej serwis miał pomagać w kontaktach między studentami, ale także trochę działać na zasadzie komunikatora. Najważniejszy jest człowiek dlatego cały czas, aż do teraz, Facebook promuje bardziej zdjęcia z wyraźną twarzą użytkowników. Później tj. 2005 został Facebook bez „The” i tak aż do 2021, czyli do zmian na Meta.

Co dal nam FB? Możliwości kontaktu z całym światem poprzez wiadomości tekstowe w postach oraz wiadomościach prywatnych. Wiele osób wybrało go jako miejsce do chwalenia się swoim życiem, zwiększeniem popularności, a my wykorzystujemy go dla naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Firma Sportpag nieoficjalnie była z Facebookiem od 2010 r. Oficjalnie możliwości FB wykorzystujemy od 2015 r. Wypracowaliśmy własne metody do zwiększania oglądalności postów, promocji biznesu, łączenia firm, zdobywania nowych klientów, ale także do współpracy. Dzięki tym wszystkim działaniom zostaliśmy w 2021 r. Oficjalnym Partnerem Facebooka! Wiele firm na polskim rynku specjalizuje się w działaniach z wykorzystaniem płatnych kampanii Facebook Ads. Jest to zasada, zapłacę to mogę więcej – czyli pójście na łatwiznę za pieniądze klienta. Wiadomo, że firma Meta chce zgarnąć jak najwięcej z budżetu i nie koniecznie stracić dużo czasu na pracę. My funkcjonujemy z nastawieniem wolniej, ale krok po kroku. Jeżeli dobrze wykonamy 1 krok to kolejne będzie nam stawiać łatwiej. Firmy, bez względu na branżę, powinny wykorzystywać wszystkie możliwości. Tak właśnie jest z wykorzystaniem Social Media. Najpierw dobry post, potem chwytliwa grafika. Następnie działania organiczne aby to co wykonaliśmy zobaczyła jak największa liczba użytkowników. Dalej, marketing szeptany i kilka innych sztuczek, aby podbić oglądalność. Na sam koniec kampanie, które nadają dodatkowej mocy i atrakcyjności, jak ta wisienka na torcie.

W tym miejscu słyszycie fanfary i widzicie uśmiech zadowolonego klienta! Nasze doświadczenie to ponad 250 zadowolonych firm w przeciągu 8 lat. Obsługujemy różne przedsiębiorstwa, od adwokatów i księgowych, przechodząc do sklepów internetowych oraz zakładów fryzjerskich czy mechaniki samochodowej, po nasze ulubione nieruchomości i tematy związane z budowlanką!

Każdy u nas zostanie dobrze obsłużony, a najważniejsze, że rozwijamy się i chcemy, żeby nasi partnerzy także rośli w siłę. Dlatego wykorzystujemy już nie tylko Facebook, ale także Instagram, Tik Tok, LinkedIn, Twitter, YouTube czy Telegram.

Dobrze wykorzystane Social Media to dodatkowe przychody w Waszych biznesach, a jak to mówią: „Dobra reklama nigdy nie jest zła” 😉