Nasze projekty i realizacje!

 

Od kilku lat tworzymy blogi oraz Fan Pages na Facebooku, które stają sie coraz popularniejsze. Jeśli myślisz o podobnej realizacji skontaktuj się z nami. Przełożymy Twój pomysł w realny projekt!

 

1. zuzelplus.blogspot.com

- blog o żużlu polskim jak i światowym, znajdziecie tu wszystkie najświeższe informacje, newsy, zapowiedzi, konkursy czy wywiady. Blog istnieje już od 7 lat i prężnie się rozwija. W tej chwili jest to najpopularniejszy blog żużlowy w Polsce. Z miesiąca na miesiąc przybywa fanów i czytelników.

blog Żużel Plus

 

2. noznaplus.blogspot.com

- blog związany z piłką nożną! Wszystko co dzieje się w świecie footballu. Newsy, transfery, wywiady, wyniki meczy, zapowiedzi, konkursy oraz wiele więcej! 

blog Nożna Plus

 

3. Auto-Zimus Diagnostyka

- Wykonany przez nas Fan Page dla firmy Auto-Zimus Diagnostyka. Całkowicie nowy Fan Page, stworzony ze wszystkimi normami i uwagami klienta. Szybkość i precyzja to nasza domena. Fan Page jest po to aby błyskawicznie docierać z informacją do klienta!

Fan Page Auto-Zimus Diagnostyka

 

4. ALOP.pl/Ubezpieczenia

- Fan Page firmy ALOP.pl/Ubezpieczenia to ich autorski pomysł, natomiast my zajęliśmy się administrowaniem. Zwiększenie popularności i pozyskiwanie nowych fanów to nasza specjalność na czym zyskuje ten fan page!

 

5. DomHipoteczny.pl

- Fan Page firmy DomHipoteczny.pl to własność prywatna, którą my administrujemy. Rozpoczęliśmy wspólpracę praktycznie na początku życia tego fan page i dzięki naszej pracy, z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą popularność.

 

6. Lomatie

- Firma Lomatie to Polska marka akcesorów GSM, która podbija Europę. Utworzyli fan page, przy którym potrzebowali pomocy! To my prowadzimy go i rozwijamy, aby marka Lomatie znana była także poprzez Facebook. Od początku dążymy do znaczgo zwiększania popularności!

 

7. Restauracja Spiżarnia

- Bydgoska Restauracja, mieszcząca się w samym centrum miasta! Ma uznanie i stałych klientów, dlatego my jesteśmy od zdobywania nowych! Przyciągamy nowych fanów, którzy z czasem stają się ich realnymi klientami.

 

8. DATA PLUS

- Bydgoska firma sprzedająca artykuły biurowe oraz asortyment szkolny ze stacjonarnego punktu przy ul. Gdańskiej 99. Powód współpracy? Wypromowanie nowego punktu i zainteresowanie nowych klientów rozszerzonym asortymentem sklepu!

 

9. Elektropunkt

- Najlepszy punkt ze sprzętem AUDIO w woj. Kujawsko-Pomorskim. Chwalony przez klientów postanowił podbić także internet! Główne zadania to promocja w internecie oraz zwiększenie grona klientów, którzy będą wracać po kolejne zestawy!

 

10. Fan Page Żużel Plus

 - Zbierający bardzo dobre recenzje Fan Page Żużel Plus to już znana marka wśród kibiców żużla w Polsce ale i na Świecie. Fan Page prowadzony w bardzo dobry sposób dociera do tysięcy fanów. My dodajemy informacje ważne i z pierwszej ręki. Często jesteśmy pierwsi i informujemy o najważniejszych rzeczach tuż przed konkurencją!

Fan Page Żużel Plus

 

11. Fan Page Nożna Plus

- Nasz nowy projekt, który rozwija się w dobrym kierunku i zdobywa fanów. W tym meiscu dodajemy najciekawsze informacje ze świata footballu i przekazujemy je bezpośrednio kibicom piłki nożnej.

Fan Page Nożna Plus

 

12. Fan Page Sportpag

- Firma Sportpag wraz ze startem w sieci jako strona www musiała także zaistnieć jako Fan Page. W dzisiejszych czasach jeżeli nie ma Cię na Facebooku to nie istniejesz, dlatego także Sportpag ma swoich fanów również tu. Świetny sposób na zdobycie nowych klientów oraz informowanie ich o promocjach, nowych możliwościach firmy itp.

Fan Page Sportpag

 

13. Fan Page Mikołaj Curyło

- Fan Page dla żużlowca Mikołaja Curyło z Polonii Bydgoszcz powstał wraz z powrotem tego utalentowanego i walecznego zawodnika na tor. Po prawie 2-letniej przerwie, wznowił karierę i ścigał sie dla swojego klubu oraz kibiców z Bydgoszczy. W przeciągu pierwszego sezonu pobiliśmy rekor polubień i nanów na Facebooku. Poprzedni Fan Page Mikiego miał około 600 fanów, my uzbieraliśmy ich ponad 1000! Teraz ta liczba już znacznie wzrosła i każdego miesiaca przybywa. 

Mikołaj Curyło

 

14. Fan Page Vladimir Borodulin

- Fan Page żużlowca Vladimira Borodulina z klubu PSŻ Poznań, powstał przed sezonem 2017. Zawodnik ten, po krótkiej przerwie w ściganiu na polskich torach, powrócił do walki o skład w naszym kraju. Jego Fan Page rozwija się systematycznie i pomimo że Wowa ściga się w 2 Lidze Żuzlowej to ma wielu fanów. Jest najlepszym zawodnikiem z Poznania i zdobył już serca kibiców. Przed nim na pewno większa kariera czego mu życzymy z całego serca!

Vladimir Borodulin

 

15. Typy Sportpag

- Nietypowy Fan Page na Facebooku dotyczący typów bukmacherskich. Na rynku od niedawna, ale systematycznie zdobywa fanów. W tym wypadku założenia są nieco inne, nietypowe. Klient- Nasz Pan :)

 

16. WybieramProjekt.pl

- Fan Page firmy specjalizującej się w sprzedaży projektów domów! Ponad 15000 projektów w jednym miejscu, aranżacja projektu do działki, doradztwo. Dzięki reklamie na Facebooku firma zdobywa nowych klientów i zwiększa sprzedaż!

 

17. Naturalna Medycyna

- Firma specjalizująca się w sprzedaży naturalnych suplementów diety oraz franczyzny swojej marki. Duża marka, wielki klient, a my pomagamy w rozreklamowaniu poprzez Fan Page na Facebooku. Tysące klientów, popularność produktów potrzebują marketingu internetowego i my to dajemy!

 

18. Medycyna Dla Sportu

- Bydgoska firma zajmująca się odnową biologiczna sportowców oraz drużyn sportowych, ale także fizjoterapią. Fan Page zbudowany aby dotrzeć do większej rzeszy klientów i wypromować zdrowy tryb życia wraz z dbaniem o swoje ciało!

 

Zaufali nam:Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!