Reklama w Social Mediach!

Prowadzenie social media

Zadbaj o solidną prezencję Twojej firmy w mediach społecznościowych ze Sportpag!

Umiejętnie wykorzystane social media stanowić mogą dla Ciebie doskonałą szansę na rozwój działalności. Wystarczy jedynie, że prowadzenie konta na facebooku, czy jakiejkolwiek innej platformie społecznościowej pozostawisz profesjonalistom. Sprawdź, co możesz zyskać powierzając prowadzenie social media doświadczonemu zespołowi ekspertów ze Sportpag!

Prowadzenie konta w social mediach – Oferta

Social media stanowią prawdziwe bogactwo możliwości osobom, którym zależy na przyciągnięciu i utrzymaniu nowych klientów. Abyś mógł w pełni zmaksymalizować dostęp do korzyści, jakie oferują, powinieneś założyć konta w jak największej liczbie portali społecznościowych. To jednak jeszcze nie wszystko – za ich prowadzenie odpowiadać powinni bowiem doświadczeni specjaliści. W naszej firmie oferujemy prowadzenie social media na portalach takich jak: 

Prowadzenie konta Facebook dla firm

Facebook

Prowadzenie konta linkedin

LinkedIn

Prowadzenie konta TikTok

TikTok

Prowadzenie konta instagram

Instagram

Każdorazowo w bardzo indywidualny sposób podchodzimy do powierzonego nam zadania. Gwarantujemy profesjonalizm usługi, oraz najwyższą jej jakość, co przekłada się na satysfakcję naszych klientów.

Prowadzenie social media od A do Z

Niezależnie od tego, w jakim portalu zdecydujesz się utworzyć konto, gwarantujemy, że możesz bezpiecznie powierzyć nam całość procesu zarządzania nim. Z nami zwiększysz widoczność swojej firmy oraz świadomość o oferowanych przez Ciebie usługach, dotrzesz do nowych klientów, zbudujesz renomę wśród dotychczasowych, a pierwsze efekty zauważysz naprawdę szybko. Począwszy od researchu, poprzez tworzenie i optymalizację treści po interakcję z fanami i klientami odwiedzającymi Twój fanpage – gwarantujemy naprawdę kompleksowy pakiet usług. Przejmujemy pełny nadzór nad Twoimi kontami w mediach społecznościowych podczas naszej współpracy – możesz więc spać spokojnie, jeśli chodzi o jakość pojawiających się tam treści, bo social media to nasza pasja.

Profesjonalnie prowadzone konto na Facebooku

Niezależnie od tego, czy dopiero zamierzasz założyć fanpage w serwisie Facebook, czy chcesz przyciągnąć uwagę klientów na oferowane przez Ciebie już teraz rozwiązania – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Tworzymy atrakcyjny (zarówno pod względem treści, jak i grafiki) content, który bez żadnych wątpliwości przypadnie do gustu osobom odwiedzającym fanpage Twojej firmy. Idealnie wpasujemy się w niszę Twojej działalności, dzięki czemu trafisz do dokładnie tej grupy klientów, jakiej poszukujesz. Nie korzystamy ze sztucznej inteligencji – zarówno elementy tekstowe, jak i graficzne, w które zaopatrzymy Twój fanpage będą w 100% dziełem człowieka. Gdy zaś korzystać będziemy z grafik komercyjnych, czy licencjonowanych – zawsze pozyskiwane one będą z legalnych źródeł

fanpage na Facebook

Oryginalna treść od doświadczonych specjalistów

Treść, którą dla Ciebie przygotujemy – zarówno ta tekstowa, jak i graficzna – powstanie przy współpracy z najbardziej doświadczonymi w branży ekspertami. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie social media i wyróżnienie się z tłumu to dziś niełatwe zadanie, dlatego współpracujemy z profesjonalistami o bardzo bogatym doświadczeniu i nietuzinkowej wizji. Połączenie dużego doświadczenia i świeżego spojrzenia na problemy, z jakimi zmaga się w mediach społecznościowych Twoja firma pozwoli nam znaleźć optymalne rozwiązanie. Zaufało nam naprawdę wiele osób – nie wahaj się zostać kolejną z nich!

Skuteczne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych i nie tylko

Prowadzenie social media warto rozszerzyć o optymalne kampanie reklamowe, które zainteresują Twoimi usługami kolejne grupy docelowe. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w serwisach społecznościowych Meta (np. Facebook, czy Instagram), a także w wyszukiwarce Google. Podkreślimy mocne strony Twojego biznesu, wyróżnimy Cię na tle konkurencji i sprawimy, że Twoje materiały reklamowe dotrą tam, gdzie powinny – bez marnowania choćby grosza z powierzonego nam budżetu. Jako profesjonaliści w naszej branży możemy pochwalić się bowiem bardzo wysoką efektywnością kampanii. 

Stwórz z nami swoją markę

Niezależnie od tego, czy budujesz swoją markę od podstaw, czy rozwijasz już istniejącą, musisz wiedzieć, że promocję w  social media warto rozszerzyć o dodatkowe aspekty. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami od marketingu – specjalnie dla Ciebie przygotujemy profesjonalne kampanie, także w ramach tak zwanego marketingu szeptanego, czy reklamy zewnętrznej (przez sport żużlowy). Przez cały czas naszej współpracy prowadzimy pełną analitykę skuteczności i dbamy o jej optymalizację, co pozwala nam osiągnąć możliwie najlepsze efekty. Oferujemy również profesjonalne warsztaty i szkolenia, dzięki którym Twoja firma osiągnie jeszcze większe sukcesy. Nie wahaj się więc i sprawdź nas już teraz!