Opinie i promocje bukmacherów

 

Koniec roku coraz bliżej, a my przygotowaliśmy dla Was aż 80 zł za darmo od bukmacherów oraz ponad 4000 zł w kolejnych bonusach!
Poniżej macie opisane najlepsze i najnowsze bonusy bukmacherskie, które można zgarnąć za pierwszą rejestrację ze specjalnym kodem promocyjnym ZU720!

 

Aktualnie najlepsze promocje bukmacherskie:

 

1.

Załóż konto w LV BET  jako nowy klient, przy rejestracji wpisz kod promocyjny: ZU720 (kod należy wpisać ręcznie nie kopiować), aby otrzymać darmowe 20 zł FREEBET!

Po rejestracji musisz tylko wysłać maila na: promocje@lvbet.pl i w tytule wpisać "20 PLN Bonus bez Depozytu", aby otrzymać 1 zł x mnożnik 20, czyli tak jakbyś dostał jednorazowy voucher 20 zł na jeden kupon!

 

Otrzymasz na start darmowy bonus 20 zł. i aż 1500 zł. od pierwszej wpłaty! Tego jeszcze nie było, czeka na Ciebie wielka gotówka do gry! 
Najnowsze promocje dostępne bezpośrednio na stronie LV BET - https://lvbet.pl/partners/654896-sportpag-wc

 

 

 

 2.

W Totolotek.pl wystarczy że wejdziesz bezpośrednio na stronę bukmachera, w ten link: kliknij tu ⇒ http://cw.totolotek.pl/sportpag, lub klikniesz w baner i przy zakładaniu konta wpiszesz kod promocyjny: ZU720 aby otrzymać darmowe 20 zł! Od razu możesz rozpoczać grę! Wystarczy zagrać mez z kursem 1.50 więc na co jeszcze czekasz!! Dodatkowo otrzymasz aż 1000 zł. od pierwszej wpłaty!

 

 

 

 3.

   

Fortuna także dzięki nam możesz grać legalnie w tej renomowanej firmie i cieszyć się zakladami! Przy założeniu nowego konta wpisz przy rejestracji danych kod promocyjny: ZU720 aby korzystać do woli z darmowych 20 zł!  Wystarczy że wejdziesz bezpośrednio na stronę bukmachera lub w ten link: kliknij tu ⇒ BONUS FORTUNA Dodatkowo od pierwszej wpłaty dostaniecie 400 zł!

 

"FORTUNA - legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne." 

 

 4.

Firma Milenium wkracza do gry!! Tylko dzięki nam możecie otrzymać aż 20 zł zupełnie za darmo!

Wystarczy że wejdziesz ze swojego komputera w ten link i przy rejestracji nowego konta wpiszesz kod promocyjny SPORTPAG: klinknij tu ⇒ Bonus od MILENIUM

 

Otrzymasz 20 zł. darmowego zakładu, 10 zł. zakładu bez ryzyka i aż 760 zł. od pierwszego depozytu!!

Lepszej oferty na polskim rynku nie znajdziesz. 

- zarejestruj konto na MIlenium (przy rejestracji zaznacz "Chce otrzymać BONUS NA START"), wpłać w ciągu 10 dni depozyt (przynajmniej 50 zł i zagraj za tą kwotę swoje kupony), a dostaniesz darmowy zakład za 20 zł!

- zapisz się do Ligi Mistrzów Milenium, a otrzymasz zakład bez ryzyka do 10 zł (przy rejestracj zaznacz "Chce otrzymać DARMOWY ZAKŁAD)

 

 

 

Zaufali nam:Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!