Reklama w Social Mediach!

Poznajmy się bliżej Sportpag!

Firma została założona w 2015 r., przez 3 osoby i od ich imion powstał człon nazwy SPORTPAG! Początkowo mała firma, dzięki ciężkiej pracy zaczęła się rozwijać i tak wraz ze wzrostem zainteresowania klientów, pojawiły się kolejne osoby w zespole. Dziś firma ma rozbudowaną grupę 10 osób, które współpracują ze sobą na rzecz naszych klientów. Przez wszystkie lata wykonaliśmy zadania dla ponad 200 firm, a w stałej obsłudze mamy ponad 40 firm.

Od samego początku popularności Social Media w Polsce jesteśmy na bieżąco z Facebookiem. To od tej firmy rozpoczęliśmy naszą przygodę z reklamą w Internecie. Mamy wieloletnie doświadczenie i nasza współpraca zaowocowała tym iż w 2021 roku zostaliśmy Kluczowym Partnerem Facebooka. Nasze wypracowane metody sprawdzają się przy obsłudze Fan Pages na facebook, zasięgi organiczne tworzą wielotysięczną oglądalność, a kampanie Facebook Ads ściągają potencjalnych klientów do miejsca docelowego.

Sportpag to firma, która idzie z postępem w świecie i tak, z czasem, wdrożyliśmy do marketingu takie firmy jak: Instagram, LinkdIn, Twitter, Telegram oraz Tik Tok.

Pomagamy w budowaniu marki poprzez Social Media. Tworzymy Fan Pages, piszemy teksty na posty, przygotowujemy grafiki, zwiększamy zainteresowanie, oglądalność oraz rozpoznawalność.

Zapraszamy do współpracy firmy, które pragną być widoczne w Internecie. SPORTPAG reklama w Social Mediach!