O nas

Reklama poprzez sport!

W dzisiejszych czasach aby zaistnieć potrzebna jest reklama. Jaka jest idealna? Taka, o której się dużo mówi! My wykorzystujemy sport, aby dotrzeć do rzeszy osób. Miliony osób uprawia sporty, a miliardy to obserwują. My wykorzystujemy Social Media, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Tworzymy blogi sportowe i Fan Pages na Facebooku. Reklama w Internecie poprzez sport to połączenie skuteczności z przyjemnością. Współpracując z nami macie Państwo pewność, że Wasz produkt oraz marka dotrze bezpośrednio do osób zainteresowanych.

Zapraszamy do współpracy i poznania bezpośrednio naszych możliwości!

 

Zajmujemy się:

- tworzeniem reklamy w Social Mediach
- tworzenie i prowadzenie Fan Pages na Facebooku
- tworzenie i prowadzenie blogów
- pozyskiwanie nowych klientów
- pisanie artykułów reklamowych

 

Przygotowujemy reklamę poprzez sport żużlowy oraz sponsoring:


- reklama poprzez żużlowców od sezonu 2018
- możliwość wypromowania firmy na busie, motorze, kewlarze, kasku i różnego rodzaju gadżetach żużlowych

 

Od 19 lat zajmujemy się tematyką bukmacherską:


- doradztwo bukmacherskie
- sondujemy rynek bukmacherski i informujemy o najnowszych promocjach i dostępnych bonusach

 

Zaufali nam:Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!Catch error: [19.10.2021 23:32:26] Info | msg: Trying to access array offset on value of type null | file: /home/gregsoftpl/ftp/sportpag.pl/public_html/class/ErrorHandler.class.php | ln: 116