Firma Milenium wkracza do gry!! Tylko dzięki nam możecie otrzymać świetne bonusy i promocje jakie oferuje ten bukmacher!! Nie masz konta, zarejestruj się już dziś i korzystaj z najlepszej oferty na rynku w Polsce!

Wystarczy że wejdziesz ze swojego komputera (przez wersję mobilną w telefonie komórkowym trzeba wpisać kod promocyjny: SPORTPAG) w ten link: klinknij tu ⇒ Bonus od MILENIUM

 

Otrzymasz 20 zł darmowego zakładu, 10 zł zakładu bez ryzyka i aż 760 zł od pierwszego depozytu!!

 

- zarejestruj konto na Milenium (z kodem promocyjnym SPORTPAG) lub klinknij w ten link: Bonus od MILENIUM, wpłać depozyt (przynajmniej 50 zł i obróć go w ciągu 30 dni), a dostaniesz darmowy zakład za 20 zł!


- wpłać depozyt a dostaniesz drugie tyle na konto w formie bonusu (nawet do 760 zł) - wymagany obrót x 4 po łącznym kursie 2.00 regulamin dostępny na stronie Milenium!

 

Wszystko o zaletach Milenium:

+ Nowy image strony www

+ wiele zdarzeń sportowych (najpopularniejsze dostępne od ręki)

+ dostępna wersja mobilna i aplikacja (do ściągnięcia na stronei Milenium)

+ dobry i szybki kontakt poprzez chat

+ wiele bonusów oraz promocji

+ dobra oferta zakłądów Live

+ wciąż się rozwijaą więc możemy liczyć na ich szybki rozwój 

+ SUPEROFERTA czyli wyższe kursy

+ szybkie opcje wyszukiwania zakładów

+ Liga Mistrzów Milenium (punkty za grę)

+ Totalizator (do wygrania nawet 40 000 zł za postawione 2 zł)

BONUS 20zł + 500zł

zobacz szczegóły

BONUS 20zł + 1000zł

zobacz szczegóły

BONUS 20zł + 400zł

zobacz szczegóły

BONUS 650zł

zobacz szczegóły

Zaufali nam:Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!Catch error: [19.10.2021 23:10:47] Info | msg: Trying to access array offset on value of type null | file: /home/gregsoftpl/ftp/sportpag.pl/public_html/class/ErrorHandler.class.php | ln: 116