Weekendowy Bonus 50 PLN za pierwszy depozyt!

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO BONUSU

 

W dniach 12.06 – 14.06 złóż depozyt w wysokości min. 50 PLN, aby otrzymać gwarantowany bonus w kwocie 50 PLN (w punktach FKP).

 

Oferta wyłącznie dla nowych użytkowników oraz tych, którzy posiadają konto w Fortunie, ale jeszcze nie dokonali swojej pierwszej wpłaty depozytowej.

 

Fortuna - to jedna z największych firm bukmacherskich w Polsce, która od wielu lat proponuje swoje usługi.

Dzięki nam możesz otrzymać za samą rejestrację 115 zł na pierwszy zakład bez ryzyka, 2800 punktów bonusowych (które możesz od razu wymienić na 20 zł) oraz 1000 zł bonusu od pierwszej wpłaty. Wystarczy że wejdziesz bezpośrednio w baner firmy Fortuna lub w ten link: kliknij tu REJESTRACJA FORTUNA i się zarejestrujesz się wpisując kod promocyjny: zuzelplus

 

Zalety Fortuny:

+ Darmowe 20 zł za samą rejestrację oraz 1000 zł za pierwszy depozyt

+ dobrze rozwinięty interfejs
+ bogata oferta zakładów
+ liczne zakłady live 
+ wirtualne sporty
+ szybkie wpłaty
+ Cash Out (wczesne zamykanie kuponów)
+ Klub Plus (zbieranie punktów za zakłady, które można wymieniać np. na gotówkę)
+ organizowane Mistrzostwa Typerów (dodatkowa możliwość rywalizacji także z innymi graczami)
+ mobilna aplikacja (gdzie macie podgląd nawet do statystyk meczowych)
+ chat (możliwość prowadzenia rozmowy z innymi typerami)

+ najchętniej polecany legalny bukmacher przez większość korzystających!

 

"FORTUNA - legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne."

Zaufali nam:Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!Catch error: [07.07.2020 16:34:31] Info | msg: Trying to access array offset on value of type null | file: /home/gregsoftpl/ftp/sportpag.pl/public_html/class/ErrorHandler.class.php | ln: 116