20 PLN za rejestrację! 

Już w nadchodzący weekend najlepsi skoczkowie narciarscy globu zawitają pod polskie Tatry. Czy po ostatnim sukcesie polski Dawid znów pokona japońskiego Goliata? Może losy zawodów rozstrzygnie wracający do wielkiej formy Kamil Stoch lub będący w tym sezonie w świetnej dyspozycji Piotr Żyła? Wszystko stanie się jasne już w najbliższy weekend, ale my postaramy się jeszcze bardziej podnieść belkę rozbiegu! W dniach 18-20 stycznia każdy nowy gracz, który założy konto na naszej stronie otrzyma specjalny bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN! Bo aby latać wysoko i daleko trzeba mieć dobre warunki do treningu – z selekcjonerem forBET masz największe szanse na sukces!

Regulamin promocji:

  1. Promocja obowiązuje od 18.01, od godziny 00:00 do 20.01, do godziny 23:59.
  2. Promocja dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto na stronie www.iforbet.pl.
  3. Bonus 20 PLN pojawi się na koncie gracza automatycznie po rejestracji konta.
  4. Środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 2.00. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
  6. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

 

Tylko do 20 stycznia 2019r. dla każdego nowego gracza czeka darmowy bonus w wysokości 20 PLN dostępny od razu po rejestracji! Aby go otrzymać wystarczy jedynie zarejestrować konto z baneru poniżej!

 

ForBET - przyciąga do siebie coraz większą rzeszę klientów. Dzięki nam otrzymasz bonus 1200 zł od trzech pierwszych depozytów! Wystarczy że wejdziesz bezpośrednio z baneru firmy ForBET, który jest poniżej, a przy rejestracji konta wpiszesz kod promocyjny: ZU720

Plusy bukmachera:

+ bogata oferta zakładów

+ duży bonus od pierwszej wpłaty - 1200 zł
+ jasna i przejrzysta strona internetowa
+ możliwość obejścia podatku (dorzucają 12% - czyli tyle ile wynosi podatek do wygranych zakładów)
+ szybki kontakt z obsługą online
+ szybkie wpłaty
+ zakłady live
+ Bet Market (możesz sprawdzić jakie kupony grają inni i też taki postawić)

+ dodatkowy bonus od wpłat w każdym miesiącu (500+)

 

BONUS 20zł + 500zł

zobacz szczegóły

BONUS 20zł + 1000zł

zobacz szczegóły

BONUS 20zł + 400zł

zobacz szczegóły

BONUS 20zł + 760zł

zobacz szczegóły

Zaufali nam:Serwis zawiera reklamy sponsorowane przez legalne firmy bukmacherskie w Polsce. Udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie!


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Podejmuj rozsądne decyzje i graj odpowiedzialnie. Jeżeli zauważysz u siebie problem z hazardem skontaktuj się ze stowarzyszeniami pomagającymi w uzależnieniu!